• שקף 2

    הדף היומי. פשוט וברור כפי שמעולם לא שמעת, וב15 דקות בלבד.

  • שקף 1

    הדף היומי. פשוט וברור כפי שמעולם לא שמעת, וב15 דקות בלבד.

  • שקף 3

    הדף היומי. פשוט וברור כפי שמעולם לא שמעת, וב15 דקות בלבד.

לפניכם שיעורי הדף היומי להאזנה וצפייה של הדף היומי (גמרא תלמוד בבלי), באורך של כעשר דקות, בליווי סרטון עם תרשים הסוגיא. מטרת שיעורי דף יומי קצרים אלו לאפשר סידור דף הגמרא בראש בצורה ברורה ובהירה, כחזרה או כהכנה ללימוד דף יומי או גמרא בכלל, או גם כתחליף ללימוד הדף היומי, לאנשים עסוקים במיוחד.

המלצות

המלצות על שיעורי הדף היומי

שלום לכולם,

לחדשים באתר - כאן תוכלו לקרוא כיצד השיעורים באתר סיני עזרו לאחרים, וכך תוכלו להחליט ביתר קלות אם שווה לכם להשקיע את הזמן ולנסות בעצמכם (בכל מקרה, זה חינם ובערך רבע שעה).

לוותיקים באתר - נשמח לשמוע את דעתכם על השיעורים, הן מעצם הרצון לדעת אם השיעורים מועילים, והן כדי לעזור לחדשים באתר להחליט אם לנסות בעצמם. מחקרים מראים שגולש ממוצע באתר חדש מחליט תוך כשמונה שניות אם להישאר באתר, ושפינת המלצות אמינה מאריכה זמן זה בשיעור ניכר. מדי יום נכנסים דרך גוגל לאתר כמה עשרות אנשים שמעולם לא ביקרו בו, ויוצאים תוך שניות אחדות. אנו רוצים לעזור להם להישאר ולנסות.

נשמח אם תוכלו לפרט גם כיצד השיעורים עוזרים לכם, כיצד אתם משתמשים בהם (לפני, אחרי, במקביל ללימוד הרגיל, במקומו, באוטו, בדרך, בבית המדרש וכו'), האם למדתם דף יומי גם לפני כן וכו'. כמו כן, נשמח אם תפרטו קצת על עצמכם - סוג עיסוק, מגזר, וכל מה שיכול לעניין אותנו וגולשים חדשים באתר.

תודה רבה מראש!